Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja jestem z grupy ludzi, którą teraz określa się lewakami i gorszym sortem, ale Marku Skomorowskim mogę powiedzieć same pozytywne rzeczy. Doskonale się z nim pracowało, ceni profesjonalistów i tępi idiotów niezależnie od tego jaką mają legitymacje. Żałosne jest dla mnie biadolenie działaczy partyjnych, którzy przyszli z nadania, a jak przychodzi zmiana władzy to wyją, że wyrzuca się takich dobrych profesjonalistów. 
Żałosne jest to jak się podszywasz pod kogoś kim nie jesteś! Żałosne jest to, że ludzi, którzy są wybitnymi hodowcami nazywasz "działaczami partyjnymi"! Najbardziej zaś żałosny jest fakt, że zamiast pracować korzystasz ze służbowego komputera żeby kłamać! Takie indywidua jak ty zawsze unikną kary na tym świecie, ale pomyśl o sądzie ostatecznym gdzie odpowiesz za  swoje prymitywne łgarstwa ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8 lat PISIORY nie byli przy korycie to teraz trzeba wszystko odzyskać z nawiązką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość co malował kominy i baba co nosiła w szpitalu nocniki byli Premierami W POkracznej POlszy i było gut. A teraz jak POkraki POszli w krzaki to z nostalgią oddają długo okuPOwane POzycje. Znów będą wybory za 3 lata. A więc czekaj POkraczny tata do wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz skorzystają na odwołanych ludziach prywatne chodowle - żeby nie było jeszcze tak że Janów będzie szedł w dół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I możemy się już pożegnać z hodowlą koni arabskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obstawianie swoimi ludźmi z PiS, nie mających pojęcia o koniach ? To porażka i jakiś horror.Latami zdobywa się doświadczenia związane z hodowlą i opieką nad koniami.Strasznie musi być ten człowiek pozbawiony wyobraźni i zadufany w sobie że przyjmuje taką funkcję...Za takie zwierzęta trzeba być człowiekiem odpowiedzialnym i znać ich potrzeby ,zwyczaje,itd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość co malował kominy i baba co nosiła w szpitalu nocniki byli Premierami W POkracznej POlszy i było gut. A teraz jak POkraki POszli w krzaki to z nostalgią oddają długo okuPOwane POzycje. Znów będą wybory za 3 lata. A więc czekaj POkraczny tata do wyb
Kłamiesz, ale to u zwolenników PIS norma. Przeanalizuj sobie kompetencje swoich premierów: Beata Szydło np. w 2004 została wiceprezesem Ochotniczej Straży Pożarnej w gminie Brzeszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz te Araby przejdą weryfikacji, czy aby nie ma wśród nich terrorystów;) Prezes na pewno zrobi już z tym porządek. Wcale bym się nie zdziwił jak  krowy, które są czarno-białe przemalują na biało-czerwone żeby było wiedzieć, że to polskie krowy ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W ubiegły piątek związany z PiS prezes Agencji Nieruchomości Rolnych, która jest właścicielem państwowych stadnin w Polsce, odwołał ze stanowiska Marka Trelę, prezesa janowskiej stadniny, Jerzego Białoboka, prezesa stadniny w Michałowie oraz Annę Stojanowską, specjalistę do spraw hodowli konia arabskiego w ANR. Zostali odwołani z pełnionych przez siebie funkcji zgodnie z art. 203 Kodeksu Spółek Handlowych. Artykuł 203 mówi m.in. o tym, że „członek zarządu może być w każdym czasie odwołany uchwałą wspólników”. Prezes ANR nie jest do k......rwy "uchwałą wspólników". Czy ktoś to zauważył. Gdzie jest ta uchwała? JEDEN WIELKI PRZEKRĘT JEDNEGO MALUTKIEGO PREZESIKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że Skomorowski nie twierdzi że świetnie zna się na koniach, bo jako dziecko miał konika na biegunach. Wstyd mi za te "dobre zmiany".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że Skomorowski nie twierdzi że świetnie zna się na koniach, bo jako dziecko miał konika na biegunach. Wstyd mi za te "dobre zmiany".  
Ale mówi: "Z obszarami wiejskimi związany jestem od lat, a z Lubelszczyzną od urodzenia. Jestem pracowity, zawsze pracowałem w zespole. Ważne jest dla mnie osiąganie celów, konsekwencja oraz uczciwość." Czy  sugeruje, że poprzedni prezes był leniem, nie potrafił pracować w zespole, nie był nastawiony na osiąganie celów i był nieuczciwy? PIS promuje przez jego osobę brak kompetancji, chamstwo i prymitywizm. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekonomista tak nadaję się do pracy z końmi jak podkuwacz do nauki baletu!!! buhaha Zacznijmy się zastanawiać kiedy i która stadnina upadnie jako pierwsza?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no pisik się popisał fachowiec na maxa, Radomsko już dało kopa wujaszkowi dudzie szczerz mam nadzieję, że podlasie też pokaże im środkowego palca. A pracownicyniech  przewiozą tego fachowca na taczce gnoju , że by mógł się zapoznać bliżej z hodowlą, do troli pieniądze to nie wszystko wypisując takie głupoty sprzedajecie się jak QRWY na ulicy i to jest najsmutniejsze w tym wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no pisik się popisał fachowiec na maxa, Radomsko już dało kopa wujaszkowi dudzie szczerz mam nadzieję, że podlasie też pokaże im środkowego palca. A pracownicyniech  przewiozą tego fachowca na taczce gnoju , że by mógł się zapoznać bliżej z hodowlą, do troli pieniądze to nie wszystko wypisując takie głupoty sprzedajecie się jak QRWY na ulicy i to jest najsmutniejsze w tym wszystkim.
10/10 z drobną uwagą: qrwy to uczciwie pracują na swoje pieniądze, ate tutaj zakute łby tylko potrafią kopiować i wklejać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam konie co tam stadnina ważne że swoi przy korycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak następuje upadek Stadniny Janowskiej !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzątaczki w państwowych firmach i urzędach bójcie się zaraz i was wywalą chyba że zapiszecie sie do jedynej prawdziwej patryjotycznej partyjki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hamstwo - tak się nie robi. Hodowla koni wymaga bardzo przemyślanego doboru koni, jest żmudna i powolna to nie koty klacz nosi źrebię cały rok, i ma tylko jedno. Sukcesy SK Janów sa na skale światową a PiS wszystko zniszczy to nie EKONOMIA - księgowa, miłośnki koni!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy podlaskie gały nie widziały na kogo głosowały ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...